ورود ثبت نام

ضد عفونی کننده UV برای محیط

عملکرد:

کشتن کنه ها و موجودات ریز موزی : کنه ها موجودات ریزی هستند که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیستند ، تختخواب ، بالش ، مبل ، فرش و همه جای خانه میتواند محلی برای جولان این موجودات باشد . زمانی که این موجودات روی پوست انسان قرار میگیرند شروع به گزش بدن میکنند  که نیش آنها سبب خارش و قرمزی پوست میگردد . اشعه ماوراء بنفش این لامپ صدها برابر قوی تر از نور خورشید است  و  می تواند بلافاصله کنه ها را از بین ببرد.

کشتن باکتریها: اشعه ماوراء بنفش  این لامپ می تواند باکتری هایی از قبیل کپک، باکتری استافیلوکوکوس اورئوس ،  ویروس های حیوانات خانگی ، ویروس آنفلوانزا ، و ... را در آب و اکسیژن تجزیه  کند و به  راحتی از بین ببرد .

از بین بردن بو: این لامپ می تواند بوی دود گرفتگی  آشپزخانه  ، بوی نا مطبوع توالت ، بوی بد جا کفشی ها  ، یخچال ، سطل زباله و ...را از بین ببرد . علاوه بر این اشعه ماوراء بنفش  می تواند باکتری هایی را که  بوی نامطبوع تولید میکنند را نابود کرده  و به  سرعت باعث از بین بردن مواد ارگانیک و غیر ارگانیکی که ایجاد بوهای نامطبوع میکنند شود .

هوای پاک: اشعه ماوراء بنفش می تواند مواد ریزه در هوا را تجزیه کند ، آلرژن هایی را که می تواند باعث آسم و آلرژی شود را کاهش دهد ، آلودگی هایی را که باعث سرماخوردگی ، گرگرفتگی ، آلرژی ها ، عفونت سینوس ها می شود را کاهش دهد و  هوا را مطبوع و تازه تر کند

 

امکانات:

نوع: لامپ ضد عفونی UVC

ساطع کننده نور ماوراء بنفش

ولتاژ: 110 تا 220 ولت

وات: 15 تا 25 وات  

لامپ پایه: E27

منطقه ضد عفونی: 15 وات 20 متر مربع – 25 وات 35 متر مربع

دوره پیشنهادی: 1-3 بار در  هفته

زمان عقیم سازی میکروبی : 30-60 دقیقه در هر بار استفاده

 

احتیاط:

اشعه ماوراء بنفش (UVC  ) برای  چشم و پوست مضراست ،

در زمان روشن بودن دستگاه به نور لامپ نگاه نکنید .

انسان / حیوان خانگی / گیاهان نمی توانند در معرض نور ماوراء بنفش  قرار بگیرند.

پس از استفاده ، لطفاً درها و پنجره ها را باز کنید ، زیرا چراغ باعث کاهش تعداد زیادی باکتری در اتاق می‌شود ، اجازه دهید اتاق 15 دقیقه تهویه شود و سپس وارد شوید.