ورود ثبت نام

تونل ضدعفونی کننده اکسون

تحقیقاتی که در مورد ویروس کوید 19 و یا کرونا صورت پذیرفته نشان می‌دهد که این ویروس ماندگاری زیادی در هوای آزاد و سطوح دارد ، با توجه به این موضوع  از اقداماتی که در حال انجام است ضد عفونی کردن محیط های کاری ، معابر اصلی ، پیاده رو ها و امکان پر تردد جهت مقابله با این ویروس است .  شرکت دانش بنیان اکسون با توجه به اهمیت این موضوع و کمک به ارتقاء سطح سلامت جامعه  اقدام به ایجاد تونل های هوشمند استریلیزاسیون ( تونل ضدعفونی کننده) در سطح کشور  را نموده است. 

تجهیزات به کار رفته در این تونل مواد ضد عفونی را به قطرات ریز تبدیل و در داخل تونل مه پاشی میکند به طوری که با توجه به تعداد نازل ها و زوایای به کار رفته در نصب آنها ، تمام  قسمت های خارجی افراد مورد پاشش مواد ضد عفونی قرار میگیرد . لازم به ذکر است که مواد ضد عفونی کننده مورد استفاده  دارای تاییده های وزارت بهداشت بوده و هیچ گونه مشکلات تنفسی و یا پوستی را ایجاد نمیکند،  جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و استعلام قیمت میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

از جمله تجهیزاتی که در این تونل ها نصب است سنسور های حرکتی در ورودی این تونل ها نصب میشوند که تنها در زمان عبور افراد از آن عملیات مه پاشی مواد ضد عفونی آغاز میشود که این امر مصرف مواد ضد عفونی را به شدت کاهش میدهد. 

شرکت دانش بنیان اکسون

شرکت دانش بنیان اکسون در کنار فعالیت اصلی خود که تولید تجهیزات پزشکی پیشرفته است اقدام به طراحی محصولات مرتبط با مبارزه با ویروس کرونا نموده است. تونل ضد عفونی کننده، کاورزن حرارتی و اتوماتیک کفش کفش، تب سنج های لیزری و دستگاه های ضد عفونی کننده uv از جمله این محصولات هستند. گیت و یا تونل ضد عفونی کننده دستگاهی است که جهت ضد عفونی کردن افراد مورد استفاده قرار میگیرد. از این دستگاه ها میتوان  جهت بهره برداری در ورودی بانک ها، بیمارستان ها، شرکت ها، ادارت،  معابر، دانشگاه ها و  حتی خانه ها و... جهت ضد عفونی کردن افرادی که قصد ورود و یا خروج از مکان های فوق را دارند بهره برد.

انواع تونل ضد عفونی کننده

تونل های ضد عفونی کننده شرکت دانش بنیان اکسون در سه مدل SG1 و SG2 و SG3 ارائه و تولید میگردد این تونل ها دارای سنسور های حرکتی و نازل های پاشش مواد ضد عفونی هستند که در زمان عبور افراد عمل مه پاشی را انجام میدهند.دستگاه های SG1 و SG2 از اخرین محصول این شرکت که مدل SG3 است ابعاد کوچکتری داشته و همچنین از قیمت کمتری نیز برخوردارند. تمامی این دستگاه ها از شش ماه گارانتی کامل برخوردار است و هزینه نصب و راه اندازی آنها نیز برای شهرهای تهران و کرج رایگان میباشد . در ادمه در خصوص این سه مدل و مکان های نصب آنها توضیحاتی ارائه میگردد.

تونل ضد عفونی کننده مدل SG1

مدل SG1 ساختاری نایلونی و ارزان قیمت دارد (ساختاری مشابه گلخانه) و برای کسانی که قصد دارند با بودجه کمتری این محصول را تهیه نمایند مناسب است. این محصول از جنس بدنه پلاستکی و سازه ای آهنی برخوردار بوده و برای ساختمان های تک واحده و یا دو واحده و خانه های ویلایی مناسب است. برای این مدل یک مخزن 100 لیتری تعبیه شده و همچنین برای کنترل مصرف مواد ضد عفونی سنسورهای حرکتی در آن مورد استفاده قرار گرفته است. ابعاد این محصول 2 در 2 در 1 متر بود. امکان سفارشی سازی ابعاد آن توسط مشتری نیز وجود دارد.

تونل ضد عفونی کننده مدل SG2

محصول SG2 شرکت دانش بنیان اکسون ساخته شده با پلی کربنات و اسکلت آهنی است و از طراحی بسیار زیبایی برخوردار میباشد . این مدل مناسب محیط های اداری ، کلینیک های پزشکی ، راهرو های بیمارستان ها ، کارخانجات صنعتی ، دانشگاه ها ، ایستگاه های مترو و راه آهن ،خانه های مسکونی و ... است . این مدل در تیراژ بالا در خط تولید شرکت در حال تولید است که این امر قیمت محصول را نسبت به متریالی که در آن بکار رفته شده است از شرایط بهتری برخوردار کرده است . ابعاد پیش فرض تولید شده این مدل 2 در 2 در 1 متر بوده و با توجه به نیاز مشتری این ابعاد شخصی سازی نیز میتواند شود ، در این تونل ها از سنسور های هوشمند حرکتی استفاده شده است که با توجه به عبور افراد از تونل پاشش مواد ضد عفونی را کنترل میکند .تعداد نازل های به کار رفته در این مدل 9 عدد میباشد و همچنین در طراحی آن سعی شده است که این نازل ها در زوایایی قرار گیرند که تمام قسمتی های بیرونی بدن افراد به خوبی پوشش دهند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید

گیت ضد عفونی کننده مدل SG3

تونل ضد عفونی کننده مدل SG3 اخرین طراحی تونل های ضد عفونی کننده شرکت اکسون بوده که از زیبایی و طراحی منحصر به فردی برخوردار است، این دستگاه در برابر باد و باران و عوامل محیطی مقاوم بوده که جهت استفاده در فضاهای باز، ورودی های بیمارستان ها، ورودی پاساژ ها، پیاده رو ها، ورودی دانشگاه ها، کارخانجاتی با تعداد پرسنل بالا، محیط های پر تردد اداری، فرودگاه ها، ورزشگاه ها و... تعبیه شده است. در تونل ضد عفونی کننده SG3 مراحل استریلیزاسیون به صورتی است که تعداد نازل های مه پاشی بیشتری در آن به کار رفته تا افراد به هنگام عبور سریع از تونل نیز به خوبی اندام های آنها ضد عفونی گردد که این امر میتواند به رفع آلودگی و نابودی ویروس های احتمالی از بدن و وسایل افراد بی انجامد. این محصول نسبت به دو مدل قبلی از ابعاد بزرگتری برخوردار است و همزمان میتواند سه نفر را در آنِ واحد مورد پاشش مواد ضد عفونی قرار دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید

محفظه ضد عفونی کردن کف کفش

با توجه به سنگین بودن ذرات ویروس کرونا و قرار گرفتن آن بر سطح زمین، از راه های انتقال این ویروس به نقاط دیگر را میتوان کف کفش ها نیز دانست .طبق تحقیقات این ویروس قابلیت انتقال بالایی از طریق کفش ها را دارد و از پزشکان و کادر درمان بیمارستان ها خواسته شده که حتما کف کفش های خود را ضد عفونی کنند . برابر این موضوع شرکت دانش بنیان اکسون محفظه ای را در داخل تونل های تولیدی خود در نظر گرفته است که شخص پس از ورود به تونل و پا گذاشتن بر این محفظه عمل ضد عفونی شدن کف کفش هایش نیز انجام میپذیرد که این امر میتواند در راستای جلوگیری از انتقال این ویروس به نقاظ دیگر بسیار موثر باشد.
 • ویدیو دستگاه SG3

 • ویدیو دستگاه SG3

 • ویدیو دستگاه SG2

 • ویدیو دستگاه SG3

 • ویدیو دستگاه SG3

 • ویدیو دستگاه SG3

   قابلیت ها و امکانات گیت های
   ضدعفونی کننده اکسون

   • ضد عفونی کردن کامل افراد به هنگام گذر از گیت 
   • تعبیه نازل های مه پاشی در بهترین زوایای موجود
   • ابعاد و حجم کم و قابل استفاده در مکان ها و راهروهای کوچک 
   • مصرف بهینه مواد ضد عفونی کننده با تعبیه سنسور های حرکتی 
   • مخزن 100 لیتری مواد ضد عفونی کننده 
   • مورد استفاده در فضاهای باز و تحمل بارندگی
   • مناسب جهت عبور سریع عابران از تونل 
   • تعبیه محفظه ضد عفونی کردن کف کفش ها 
   • طراحی زیبا و منحصر به فرد 
   • قیمت های بسیار مناسب
   • اجراء و راه اندازی سریع 
   • مه پاشی با سرعت بالا

   محل های نصب شده

    سفارش تونل ضدعفونی کننده اکسون

    برای سفارش محصول مورد نظر با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید

    09122304174  - 026-34762419

    صادرات به سایر کشورها

     بازارهای هدف تونل های ضد عفونی کننده

     بازار هدف این محصولات هر مکانی است که نیاز به ضد عفونی کردن افراد به هنگام عبور و مرور و یا گذر از مکان خاصی باشد ، که این مکان ها میتواند شامل بیمارستان ها، فرودگاه ها، ایستگاه های راه آهن، مراکز خرید، مجتمع های تجاری، کلینیک های پزشکی، شرکت ها، دانشگاه ها، کارخانجات صنعتی، خانه های مسکونی، معابر اصلی پیاده رو شهر، محل تجمعات و گذر و ... باشد
     پایانه های حمل و نقل
     سازمان ها و ادارات
     منازل و مجتمع های مسکونی
     مراکز خرید و مجتمع های تجاری
     بیمارستان ها و مراکز درمانی

     انتشار در خبرگزاری ها و منابع خبری

     مراجعی که خبر ساخت گیت های ضد عفونی کننده شرکت دانش بنیان اکسون را انتشار داده اند
     باشگاه خبرنگاران جوان - ویروس کرونا؛ طراحی و ساخت تونل ضدعفونی‌کننده
     خبرگزاری ایرنا- ساخت گیت ضد عفونی کننده در البرز
     پارک علم و فناوری البرز -ساخت تونل ضد عفونی کننده توسط شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری البرز
     سایت وزارت علوم تحقیقات و فناوری -طراحی و ساخت تونل ضد عفونی کننده توسط فناوران پارک علم و فناوری البرز
     آغاز تولید انبوه تونل‌های ضد کرونایی در پارک علم و فناوری البرز-خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا
     مجهزترین تونل ضدعفونی کشور در ورزشگاه آزادی به بهره‌‌ برداری رسید