ورود ثبت نام

دستگاه اتوماتیک ضدعفونی کننده دست اکسون

ویروس کرونا امروزه به بخشی از زندگی انسان ها تبدیل و به ناچار این ویروس مهمان جوامع مختلف شده است، لازمه مقابله با این ویروس رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی نهاد های بهداشت و درمان است ، یکی از عواملی که همواره در مقابله با این ویروس مورد تاکید متخصصان بوده شستشویی مدام دست ها میباشد . چرا که یکی از عوامل انتقال این ویروس لمس کردن اجسام آلوده میباشد ، از این رو شرکت دانش بنیان اکسون در جهت افزایش سطح سلامت جامعه و کمک به کاهش ابتلاء مردم به ویروس کرونا دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست را طراحی و تولید کرده است که متناسب با شرایط امروز کشور و بحران جهانی ویروس کرونا است.

دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست

دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست شرکت دانش بنیان اکسون محصولی بسیار کاربردی است که در جهت مبارزه با ویروس کرونا و افزایش سطح سلامت جامعه طراحی و ساخته شده است . این محصول بر مبنای رعایت پروتکل های بهداشتی و اصل فاصله گذاری اجتماعی طراحی شده که کاربر بدون نیاز به تماس فیزیکی با دستگاه میتواند جهت ضد عفونی کردن دستان خود از آن بهره مند شود . از این محصول میتوان در بیمارستان ها ، کلینیک های پزشکی ، فروشگاه ها ، سازمان ها و ادارات ،موسسات آموزشی ، هتل ها و رستوران ها ، بانک ها ، کارخانجات صنعتی ، مساجد و ... استفاده کرد .

از دیگر مزایای استفاده از دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک دست کنترل و صرفه جویی در مصرف مواد ضد عفونی کننده است . سنسور الکترونیکی دقیقی در در این دستگاه تعبیه شده است که در زمان آوردن دست ها در محفظه تعبیه شده فرمان پاشش را به اجزاء دیگر صادر میکند که این امر باعث صرفه جویی و کاهش مصرف مواد ضد عفونی کننده میگردد و همچنین کاربر را از برقراری تماس فیزیکی با دستگاه بی نیاز میکند

ویدیوها

  مشخصات فنی دستگاه
  • سنسور الکترونیکی بسیار دقیق با عمر طولانی و تضمین کیفیت 

  • ضد عفونی کردن دست بدون نیاز به تماس با دستگاه
  • کاهش زباله های بیمارستانی و آزمایشگاهی
  • صرفه جویی بسیار بالا در هزینه ها به واسطه صرفه جویی در مواد ضد عفونی
  • طراحی منحصر به فرد و زیبا
  • کم صدا و کم مصرف و کاربری بسیار ساده
  • گارانتی 6 ماه و خدمات پس از فروش
  ویژگی های دستگاه

  یک مخزن 1500 سی سی در این دستگاه در نظر گرفته شده است که میتوان انواع مایع های ضد عفونی را در آن مورد استفاده قرار داد که به طور میانگین با هر بار شارژ کامل مخزن تا دو هزار پاشش میتوان از آن دریافت نمود.

  پمپ و تجهیزات الکترونیکی  به کار رفته در این دستگاه امکان استفاده متناوب و با کمترین صدایی از این دستگاه  را فراهم آورده است،

  از ویژگی دیگر این محصول طراحی زیبا و منحصر به فرد آن است ، که ظاهر بسیار زیبا به محیط ارائه میدهد ، طراحی کم حجم و زیبا و تعبیه ال ای دی های مختلف در بدنه دستگاه از جلوه های طراحی این محصول میباشد.

   کاربری این دستگاه بسیار ساده میباشد و تنها کافیست که فرد دستان خود را به زیر مکان تعبیه شده ببرد تا مواد ضد عفونی بر روی سطح دست ها به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به لمس دستگاه پاشیده شود.

  لازم به ذکر است که دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست ساخت شرکت دانش بنیان اکسون بوده و از 6 ماه  گارانتی برخوردار میباشد. 

  سفارش و خرید دستگاه اتوماتیک ضدعفونی کننده دست اکسون

  سفارش محصول به صورت خرید اینترنتی امکان پذیر می باشد. در صورت نیاز با کارشناسان فروش ما از طریق شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

  ۰۹۱۲۲۳۰۴۱۷۴ - ۰۲۶-۳۴۷۶۲۴۱۹

  بازارهای هدف دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست
  بازار هدف این محصول هر مکانی است که نیاز به ضد عفونی کردن دست ها به واسطه تماس با اجسام آلوده مورد نیاز باشد ، که این مکان ها میتواند شامل بانک ها ، مراکز خرید ، بیمارستان ها، فرودگاه ها، ایستگاه های راه آهن، مجتمع های تجاری، کلینیک های پزشکی، شرکت ها، دانشگاه ها، کارخانجات صنعتی، خانه های مسکونی و هر مکانی که تردد های عمومی در آن در جریان باشد را شامل شود.
  پایانه های حمل و نقل
  سازمان ها و ادارات
  منازل و مجتمع های مسکونی
  مراکز خرید و مجتمع های تجاری
  بیمارستان ها و مراکز درمانی